Zavolejte nám (Po 12-17, Út-Čt 8-17, Pá 8-16:30)
Trio pro každého cestovatele

Trio pro každého cestovatele

Veronika Justová 10. 06. 2021 Vaše příběhy

Testovali jsme produkty na Sicílii a musíme konstatovat, že trio - závěsná lahvička, minisuperlehký batůžek a vložka do spacáku je trio, který by každý turista a horolezec měl povinně mít :-) Vážně, nic to neváží a právě to lezci i turisti ocení, protože většinou se šetří každý gram a přitom všechny tři věci udělají parádní služby. V červenci snad pojedeme lézt do Tater a tohle trio nebude v naší výbavě chybět.

 

Lahvičku jsme si vzali do vícedélkové cesty (210 m) na Sicili a byla to jediná voda, kterou jsme s sebou měli. Vyšlo nám to akorát. Do mini batůžku jsme dali boty na přezutí, svačinku, foťák a šusťákovku. Tímto byla gramáž rovněž stlačena na minimum. A fakt super. Máme na sobě dost všelijakých karabin, vklíněnců, expresek a podobných lezeckých cajků, které docela dost váží, tak jsme rádi, že jsme mohli hmotnost šetřit na těch dalších věcech, které pak lezení zpříjemňují.

 

A vložku do spacáku jsme nakonec nevyužili jako vložku, ale jako minispacák, protože na Sicilii bylo teplo. Vůbec jsme se tak nemuseli tahat se spacákem. :-)

 

PS: A kromě toho jsme si naprosto dokonale zalezli,a to tak moc, že jsme ani nestihli plánovaný rest day :-)


Související produkty

vak do spacáku jungle nanosilver Antibakteriální termo VAK vložka DO SPACÁKU JUNGLE velikost 1
Varianty (2)

Antibakteriální termo VAK vložka DO SPACÁKU JUNGLE

Skladem, ve středu 17. 7. u vás
1 590 Kč