Zavolejte nám (Po 12-17, Út-Čt 8-17, Pá 8-16:30)

Výhody výrobků značky nanosilver

 

Jsme jednou z nejstarších nanotechnologických společností na trhu České republiky a zakládajícím členem Asociace nanotechnologického průmyslu v ČR . Naše značka nanosilver funkčních výrobků se stříbrem vznikla jižv roce 2004.

Garantujeme kvalitu nabízených výrobků a to, že na našem webu najdete vždy pravdivé informace uvedené v popiscích jednotlivých produktů. 

Námi vyrobené nanotechnologické výrobky, které v našem obchodě naleznete, jsou řádně otestovány, ověřeny v laboratořích i v terénu a je vyrobeno v ČR

 

vyrobeno v ČR nanosilver

Pokud už máte naše výrobky, mohli jste si na nich přečíst "S HRDOSTÍ VYROBENO V ĆESKÉ REPUBLICE". Ano, jsme patrioti a ceníme si tradice šikovnosti českých ručiček a chytrosti českých hlav. Nanotechnologie jsou toho důkazem.

Od svého vzniku se snažíme naši výrobu držet na českém území, a to i přes vyšší výrobní náklady. Víme, že by šlo vše mnohem levněji vyrobit třeba v Asii, ale fakt nechceme, abyste nosili oblečení vyrobené dětskou rukou.

zdravotně nezávadné nanosilver

Čím si můžete být jisti je to, že naše výrobky necháváme řádně otestovat v laboratořích a pak i v terénech. Pro zdraví jsou testy nezávadnosti a bezpečí důležité, proto nic nepodceňujeme. V celém průběhu vývoje a výroby průběžně spolupracujeme s certifikovanými partnery, od kterých také můžeme doložit potřebné certifikáty. A pokud jste slyšeli strašidelné historky o stříbře, tak buďte v klidu: molekul stříbra, které působí antibakteriálně, je právě tak akorát, aby vám nemohly uškodit.

termoregulace nanosilver

Tepelný komfort je člověka velmi důležitý, to ví každý, kdo měl možnost se v horkých dnech potit jako p...e nebo mrznout v horách. Naštěstí máme materiály, které dokáží hřát nebo chladit díky použitých vláken, jejich složení a také uspořádání do struktury látky. A navíc mají všechny molekuly stříbra, takže si nejen hovíte v tepelné pohodě, ale také nezpůsobíte problém svému okolí v případě, že váš pot prostě nevoní.

rychlé schnutí nanosilver

Nosit na sobě mokré prádlo nebo čekat až uschne může být utrpení. Složení našich materiálů zaručuje, že se s tímto trápením nemusíte ani potkat. Oblečení, ať už mokré potem nebo vypráním, schne velmi rychle a ještě lépe, pokud má možnost vystavit se alespoň lehkému vánku. 

Ať už vyjdete z auta po namáhavé cestě parným létem nebo si večer přemáchnete tričko v potoce, můžete si být jisti, že brzy bude suché. Z našich materiálů nejrychleji schne Dakar a Himalay, pak Classic - ten obsahuje bavlnu a o té se ví, že má velkou míru nasákavosti a nerada vlhkost pouští. Pokud však srovnáte čas schnutí bavlněného tričkoa a toho našeho - jsme jasným vítězem. 

komfortní střih nanosilver

Naši značku již nosíte od roku 2004, takže díky vám víme, co jste si oblíbili, co se vám dobře nosí a co je třeba vylepšit. Snažíme se vždy reagovat na vaše podněty a nápady a vyhověli jsme už také pěknému zástupu těch, kteří potřebují něco upravit nebo přímo vyrobit na míru. 

Osvědčené střihy neměníme, ale čas do času se pustíme i do nových vod, abychom vám nabídku zpestřili. Neváhejte nám dávat zpětnou vazbu, protože ta je pro nás hodně důležitá. Vlastně pro vás a vaši spokojenost, milí zákazníci.

nízká gramáž nanosilver

Víme, že naše produkty si oblíbili cestovatelé a outdooroví nadšenci a ti ocení, pokud je jejich batoh co nejlehčí. Naše materiály jsou příjemné nejen tím, že se mohou dlouho nosit bez praní a přesto nezapáchají, ale také svou nízkou gramáží.

Mezi nejlehčí materiály patří Himalay, který je celoroční, ale obzvláště v zimě díky své schopnosti termoregulace udržuje nositele v příjemném teple. Je lehoučký a jednoduše sbalitelný do malého objemu.