Zavolejte nám (Po 12-17, Út-Čt 8-17, Pá 8-16:30)

Markéta Hanáková - Ve dvou jde všechno líp!

Petr Macko 30. 09. 2020 Vaše příběhy

Rádi bychom Vám dnes představili naší usměvavou ambasadorku Markétu Hanákovou.
Markéta je opravdový nadšenec nejen do zdolávání náročných horských vrcholů, ale vlastně do zdolání jakékoliv cesty, která dokáže dát člověku zabrat!

Její pracovním revírem nejsou vrcholky hor. Markéta totiž pracuje v nemocnici a pomáhá těm, kteří to nejvíce potřebují. Právě hory jsou místem, kde ráda odpočívá od každodenního pracovního vytížení a zodpovědnosti.Jelikož Markéta má ráda výzvy, tak pravidelně podstupuje nejen výšlapy do Tater, ale třeba také na Aiguille Dibona, což je místo ve Francouzských Alpách, kde jsou až opravdu nemilosrdné přírodní podmínky.
My jsme moc rádi, že Markétu můžeme na její cestách podpořit kvalitním oblečením, které je nejen pohodlné, ale hlavně funkční a to Markéta na svých cestách dokáže nejvíce ocenit.

Navíc nikdy na cestě za dobrodružstvím není sama. Vždy ji s úsměvem doprovází její drahá polovička. Zdeněk je chlap, který se výzev nebojí a proto jim to s Markét tak neskutečně klape!Když jsme se vyptávali, na jaké výlety se společně chystají, bohužel, radostné zprávy jsme se nedočkali. Ze všech plánů sešlo kvůli aktuální korona krizi a různým omezením. Měli naplánovaný výlet do opravdové džungle, lezení v poušti Wadi Rum a také návštěvu Grónska.

Snad se jim podaří alespoň v prodlouženém víkendu přechod zapomenutých hor Gorce v Polsku.

My za celý tým nanosilver přejeme Markétě a Zdeňkovi mnoho úspěšných cest za poznáním a ať žádný vrchol není pro ně nezdolnou překážkou.