Zavolejte nám (Po 12-17, Út-Čt 8-17, Pá 8-16:30)

Nano ÚKLID vydrží DLOUHO! Nevěříte?

admin hlavní 05. 03. 2024 Vaše příběhy

www.nanosilver.cz - HOME - prostředky pro uklid okolí i vnitrku domu
Pripravky pro udrzbu zahrady a okoli domu - rada produktu s osetrujicimi vlastnostmi


Beton
a savé kameninové povrchy
- PERMAGARD

Impregnační přípravek potlačuje savost materiálu, zabraňuje usazování nečistot, růstu mechů a řas, výkvětů a mikrotrhlin. Zároveň je prodyšný. Vhodný na savé povrchy jako beton, teraso, přírodní kameny jako břidlice, pískovec, sádrovec, žula, rula a všechny varianty mramoru.
Jak to funguje - VIDEO

NOVINKA! Dřevo a savé dřevěné povrchy - PERMAWOOD

Impregnační přípravek na dřevěné povrchy potlačuje savost dřeva, zabraňuje usazování nečistot, zabraňuje růstu mechů a řas, chrání před škodlivým UV zářením, vodou, oleji a kyselinami. Zároveň je prodyšný, paropropustný, zcela průhledný a nemění barevný tón podkladu.

Impregnacni pripravek na beton a save kameninove povrchy Impregnacni pripravek na save povrchy dreva Nanotechnologicky pripravek na odstraneni zapachu Ochranny prostredek na plasty Tekuta plachta na bazeny - zabranuje uniku tepla


Nepříjemný zápach
- NanoDeo

Nanotechnologický přípravek na odstranění zápachu ze zvířat, lidského potu, při zpracování potravin či zatuchliny. Odstraní zápach z vašeho auta nebo bytu, působí fungicidně a antibakteriálně. Rozkládá složité molekuly organických zápachů. Po ošetření zůstává povrch beze změn a prodyšný.

Skleník a nábytek z plastu - PlexGardon

Ochranný prostředek na plasty, který umožňuje snadno udržovat čistotu ošetřených ploch. Má samočistící efekt po dešti. Prostředek proti usazování nečistot na plastu, akrylátu a polykarbonátu. Umožňuje udržovat čistotu ploch bez použití čistících prostředků.

Tekutá plachta vašeho bazénu

Neviditelná ochrana vašeho bazénu - imituje zastřešení plachtou. Snižuje odpařování vody o 20-40% a šetří energie pro ohřev vody o 50-70%. Snižuje vlhkost vzduchu u vnitřních bazénů. Pracuje i při zapojené filtraci, ideálně kdykoliv je bazén v klidu. Netoxický, biologicky odbouratelný výrobek.
Jak to funguje - VIDEO

Pripravky pro letni uklid v dome - cistota, ktera potrva dele!


Sklo a povrchy z keramiky - SUPRAPERL

Dvousložkový nano přípravek - čistič a aplikátor, který chrání sklo a keramiku před špínou a mastnotou. Má samočistící vlastnosti. Vysoce výkonný hydrofobní přípravek s ochranným efektem. Známý
také jako tekuté stěrače, kdy perličky kapaliny kutálí po povrchu a odeberou sebou částice nečistot, které tam předtím ulpěly.
Jak to funguje - VIDEO

Textil - oděvy, sedačky byt. textil - PERMATEX

Účinná impregnace textilu v domácnosti, oděvů, obuvi nebo třeba batohů. Impregnuje, čímž působí proti usazování nečistot, chrání proti povětrnostním vlivům, zpevňuje textilie proti otěru.
Jak to funguje - VIDEO

Dvouslozkovy pripravek, ktery chrani sklo a keramiku pred spinou a mastnotou Ucinna impregnace textilu - zabranuje usazovani necistot Ochranny prostredek nerezovych, chromovanych a hlinikovych povrchu Ochranny prostredek na plasty Desinfekce pelisku zvirat - spolehlive nici bakterie, plisne a kvasinky


Nerez, chrom, hliník povrchy

Ochranný prostředek na nerezové, chromované a hliníkové povrchy, které jsou namáhány změnami teplot, chemickým prostředím nebo povětrnostními vlivy. Prostředek chrání před vlivy kyselých dešťů, slané vody, čistidel a šaponů, povětrnostními vlivy a teplotními výkyvy.

Spchové kouty a jiný plast - PlexGardon

Ochranný prostředek na plasty, který umožňuje snadno udržovat čistotu ošetřených ploch. Má samočistící efekt po dešti. Prostředek proti usazování nečistot na plastu, akrylátu
a polykarbonátu. Umožňuje udržovat čistotu ploch bez použití čistících prostředků.

Antibakteriální sprej - zvířátka

Desinfekční sprej pro pelíšky vašich miláčků s funkcí likvidace zápachu. Tento univerzální desinfekční přípravek hubí bakterie, plísně a kvasinky v pelíšcích, kobercích a dalších ploch. Rovněž eliminuje zápachy.

www.nanosilver.cz