Zavolejte nám (Po 12-17, Út-Čt 8-17, Pá 8-16:30)
Redakce portálu turistika.cz testovala výrobky nanosilver

Redakce portálu turistika.cz testovala výrobky nanosilver

admin hlavní 23. 08. 2012 Recenze

Hodnocení začíná slovy: "Tričko maximálně splnilo naše očekávání, snad až úplně předčilo. " 

 

Naše redakce Turistika.cz měla možnost vyzkoušet polokošily nanosilver® + Coolmax® z eshopu Nanosilver a také Antibakteriální sprej nanosilver 200 ml - EXTRA BALENÍ.

pánská polokošile nanosilver
 

Tričko maximálně splnilo naše očekávání, snad až úplně předčilo. Tak, jak píše výrobce na své stránce s trikem, že chladí, tak tomu i bylo. Při teplotách 35-40°C a více, jsme sportovali v černém triku na sluníčku a úplně v klidu. Triko je vhodné nejen jako hezký modní doplněk na vaše výlety, ale i třeba na golf nebo na cyklo vyjížďky.

I při celodenním výletě na kole ve velkém vedru, triko narozdíl od ostatních cyklodesů nezapáchalo. Při lehkém přeprání ve vodě triko velmi rychle uschne.
 
Triko si můžete zakoupit na stránce https://www.nanosilver.cz/Panska-polokosile-s-Coolmaxem-se-sedlem za 990,- Kč a rozhodně nebuete litovat! Navíc v době psaní toho článku je u trička ještě dárek za 249,- Kč wink.
 

Antibakteriální sprej nanosilver

Jedná se o univerzální přípravek k desinfekci nástřikem nebo namáčením.
Baktericidní a fungicidní účinky spreje zaručuje složka nanosilver® .
Ta je vysoce účinná při hubení bakterií, kvasinek i plísní a to s vysokou účinností.
Přípravek obsahuje stopové množství nanostříbra, které svým účinkem eliminuje nepříjemné pachy. nanosilver sprej není parfemován

Sprej nanosilver® byl podroben zátěžovému testu v běžecké obuvi, ve kterém obstál na výbornou.

Celý výsledek testu naleznete zde: http://www.turistika.cz/testy/panske-triko-polokosile-nanosilver-a-antibakterialni-sprej-nanosilver