Zavolejte nám (Po 12-17, Út-Čt 8-17, Pá 8-16:30)
Nanosilver na Bajkalu

Nanosilver na Bajkalu

Iva Košáková 25. 06. 2014 Recenze

Na cestu kolem Bajkalu jen v oblečení nanosilver. Dva dobrodruzi, kteří se vydali na motorkách byli na cestě měsíc a byli, podle slov pana Helmuta Šafarčíka, nesmírně spokojeni s funkčním oblečením nanosilver. "Bohužel v závěru jsem jel téměř pořád v dešti a těšil se domů do sucha. Maximální spokojenost se splněním cíle a snu, k tomu mi pomohlo i oblečení nanosilver, které nezklamalo ve svých příslibech."

Přidáváme odkaz na polar, kde najdete rozhovor s Helmutem Šafarčíkem v oblečení nanosilver: https://polar.cz/moravskoslezsky-kraj/cely-ms-kraj/16337-motorkar-z-ludgerovic-se-vratil-z-cesty-na-bajkal

Polsko - Lotyšsko – Litvu – Rusko – Kazachstán – Mongolsko – Rusko, jezero Bajkal a pak již jen matičkou Rusí k domovu opět přes Litvu – Lotyšsko a Polsko. Ukrajinu cestovatelé prozatím z bezpečnostních důvodů vynechali, vše záleží na tom, jak se tam bude nynější situace vyvíjet dále…

Cestu můžete sledovat i na faceboobku https://www.facebook.com/helmut.safarcik

  

Cestovatelé se vybavili na cestu do teplého počasi pánským tričkem DAKARpolokošilí DAKAR, nechybělo ani spodní prádlo s coolmaxem boxerky DAKAR. Naopak do chladné noci vyžívají pánské termo triko a podkolenky.

  

 

FUNKČÍ PRÁDLO A PRODUKTY NANOSILVER - MOHU VŘELE DOPORUČIT.
NAJEL JSEM V TOMTO PRÁDLE A NA MOTORCE PŘES SLOVENSKO - RUSKO - KAZACHSTÁN - MONGOLSKO AŽ K JEZERU BAJKAL A ZPĚT PO VLASTNÍ OSE, TÉMĚŘ 20.000KM!!!
NOSIL JSEM JAK TERMO TRIKO NANOSILVER TAK NANOSILVER COOLMAX S KR.RUKÁVEM - - TYTO JSME POUŽÍVAL DENNĚ VČETNĚ SPODNÍHO CHLADIVÉHO PRÁDLA NANOSILVER DAKAR A MŮŽU NAPSAT JEN JEDNO - NAPROSTÁ SPOKOJENOST S MINIMÁLNÍ ÚDRŽBOU PRANÍ TAK MAX 5X ZA 47DNŮ NONSTOP NA CESTÁCH A HLAVNĚ NECESTÁCH V OBLASTI ASIE ČI SIBIŘSKÉ TAJGY.
NANOSILVER NOSÍM NYNÍ DENNĚ A NEDÁM NA NĚJ DOPUSTIT
POZOR TOTO NEJSOU REKLAMNÍ FRÁZE TOTO JSOU OSOBNÍ ZKUŠENOSTI A POZNATKY
HELMUT Z LUDGEŘOVIC