Zavolejte nám (Po 12-17, Út-Čt 8-17, Pá 8-16:30)

Cestování se skříní v autě

Eva Torčíková 17. 04. 2024 Proč nanosilver?

Vyrazit na silnici v obytném voze v sobě skrývá ducha svobody a dobrodružství. Ale přiznejme si to – i když je cesta vzrušující, udržet svěžest v kompaktním obytném prostoru může být problém. 

 Využít poměrně malý prostor a vzít si zároveň vše potřebné oblečení a vybavení může být oříšek. Komunita milovníků obytných aut ví, že prostor je prémie a každý předmět si musí své místo vydobýt. 

 

Ideálem je oblečení, které

  • zabere málo místa a je lehké i do batohu
  • nemusí se často prát a ani žehlit
  • rychle schne
  • případný odér rychle vyprchá, protože ho zahubí stříbro

 Udržujte svůj šatník na cestách svěží

Tradiční oblečení na každé počasí, které může i zaskočit, vyžaduje časté praní, což není ideální, když váš další kemp s prádelnou může být na míle daleko. Funkční oblečení se stříbrem řeší tento bolestivý bod svými pozoruhodnými antibakteriálními vlastnostmi, které udrží jednotlivé kousky svěží celé dny nebo dokonce týdny bez praní.

 

Pro dobrodruhy v karavanech musí oblečení, které si sbalíte, odolat různým klimatickým podmínkám a aktivitám. Textilní materiály se stříbrem se mohou pochlubit jedinečnou schopností zabránit množení bakterií způsobujících zápach. To znamená, že váš cestovní šatník zůstane bez zápachu, a to i po dlouhých dnech prozkoumávání přírody nebo řízení volantu na dlouhých úsecích.

 

Právě řidiči jsou ti, kteří jsou vystaveni řízení a soustředění po dlouhou dobu. Oblečení i obutí musí být pohodlné a příjemné, aby neodvádělo pozornost. Pro zdraví je důležité také to, aby oblečení bylo funkční nejen ve smyslu likvidace zápachu z potu, ale také zajistilo dobrý odvod potu a rychlé schnutí. Není nic horšího než prochladnutí zad vlivem pocení - řešením je právě rychle schnoucí materiál, který navíc má svou strukturu tak, že ani vlhké tričko necítíte, protože jeho vlhkost se drží ve vnější straně a ne na kůži. Zutí bot po dlouhé jízdě také mnohdy není příjemným "zaplněním" obytného prostoru. Tomuto efektu zamezí ponožky se stříbrem, které hubí bakterie a tedy i nepříjemný odér. 

 

V dobách chladu není potřeba mít velké množství oblečení a to vrstvit ve stylu cibule, ale stačí tenké a kvalitní funkční termo sety, které nebrání pohybu a příjemně zahřejí. Naopak, když se do vzduchu dostanou horké vlny, váš pot bude držen pod kontrolou a vaše pohodlí a svěžest zajistí dobře testovaná trička a ponožky. Důležité je vybrat si chladivé materiály na léto a hřejivé na zimu.

 

Pro ty, kteří mají rádi životní styl v obytných automobilech, je praktické zahrnout inovace do svého šatníku oblečením naplněným stříbrem. Je to investice do komfortu, pohodlí a udržitelnosti, která se hladce spojuje s duchem svobody a objevování, který definuje život na cestách.

 

 Řešení pro každou příležitost: Ať už se připravujete na arktickou expedici, dovolenou v poušti nebo něco mezi tím, nanostříbro vám kryje záda.  

Takže až budete plánovat svou další cestu na mapě, zvažte, jak může integrace stříbra do vašeho oblečení zlepšit váš zážitek z cestování a přinést novou úroveň lehkosti do dobrodružství, které vás čeká. 

 

Tričko nanosilver TRAVEL pomůže nejen stříbrem, ale také s komunikací díky jednoduchých symbolů.