Zavolejte nám (Po 12-17, Út-Čt 8-17, Pá 8-16:30)
Trička - základ pro sport i volný čas

Trička - základ pro sport i volný čas

Ladislav Torčík 22. 08. 2019 Proč nanosilver?

Funkční trika nanosilver - využití pro jakoukoliv aktivitu. 

Klasické tričko má své pevné místo v šatníku každé ženy i muže. Nejoblíbenější část oblečení dává možnost kombinovat barvu i střih, pohodlně se nosí a podtrhuje sportovní nenucený styl. Tričko můžete obléknout na procházku, k odpočinku doma, ale v některých profesích i do práce. I ve výběru triček však najdete poměrně široké rozmezí v kvalitě materiálu. Levná bavlněná trička brzy ztrácí tvar, barvu a na povrchu tvoří nevzhledné žmolky. Naopak funkční trička, vyrobená za použití moderních technologií, předejdou změnám a navíc nabízejí pozitivní vlastnosti v podobě lepší cirkulace vzduchu, potlačení tělesného zápachu z potu a dobré termoregulace.

Nanosilver hřeje i chladí

Trička z nabídky nanosilver spoléhají na nejmodernější materiály. Optimální je kombinace přírodní bavlny a polyesterového vlákna, které je nanotechnologií obohaceno o molekuly stříbra. Oblečení zajistí dokonalou termoregulaci. Tričko odvádí pot od pokožky, aktivně zabraňuje nepříjemnému prostydnutí. Zároveň zapojuje antibakteriální účinky stříbra, namáhané části pokožky nezadržují pot, nošení trička nevyvolává zápach ani nepříjemné podráždění. Trička můžete vybírat ve střihu s krátkým i dlouhým rukávem. Trička s krátkým rukávem oceníte při denním nošení. Termoregulace vám zajistí komfortní pocit i během velmi horkého léta.

Dokonalý základ pro vrstvení

Trička můžete nosit jako hlavní část oblečení, ale dají vám i velmi dobrý základ při vrstvení dalšího oblečení. Tričko bez rukávů poslouží i jako kvalitní základ pod další oblečení. Při sportu nebo dlouhém pohybu v chladném prostředí se nemusíte obávat prochladnutí. Trička s dlouhým rukávem variabilně využijete jako samostatnou část oblečení i jako náhradu za tenkou mikinu. Efektivně můžete vrstvit dvě trička na sebe, ranní chlad vás neodradí od delšího výšlapu. S přibývající teplotou během dne můžete horní vrstvu pohodlně odložit. Tričko s dlouhým rukávem je lehké a nezabere místo v batohu jako silné mikiny.

Elegantní i trendy design

Trička z naší nabídky nespoléhají jen na kvalitní provedení a funkční materiály. Výrazné barvy, potisky, stylizace, geometrické tvary nebo oblíbené nápisy podtrhnou vaši osobnost a dovolí vám se odlišit. Ženy mohou vybírat jemné vzory, střihem trika zvýraznit svou postavu a i na kole nebo po lyžování vypadat sexy. Pánové kromě obvyklých triček mohou vyzkoušet i elegantní variantu polokošile s límečkem. Proč se neobléknout i na výlet zajímavě? Trička z našeho e-shopu www.nanosilver.cz vám perfektně padnou a splní i velmi náročné požadavky aktivních sportovců.