Zavolejte nám (Po 12-17, Út-Čt 8-17, Pá 8-16:30)
Spodní funkční prádlo - opomíjený základ

Spodní funkční prádlo - opomíjený základ

Ladislav Torčík 06. 10. 2023 Proč nanosilver?

Funkční spodní prádlo, ať pro denní aktivity nebo jako chladivé či termoprádlo, je základ pohody, výkonu i jistoty.

Při náročném tréninku, práci venku, ale i na delším výletě do přírody oceníte kvalitní oblečení. Nepříjemný pocit chladu, špatná velikost, nebo neprodyšnost materiálu se velmi rychle podepíše na vaší pohodě a ovlivní i samotnou fyzickou kondici. Aktivní sportovci dbají na správnou volbu oblečení a umí dobře vrstvit jednotlivé části. S výběrem svrchního oblečení však velmi úzce souvisí i spodní prádlo. Neubírejte si na pohodlí a vyberte základ, který vás provede dnem příjemně a bez starostí.

Pružnost a pevnost

Spodní prádlo musí splňovat dvě důležité vlastnosti. Musí vám dovolit plný rozsah pohybů. Bez omezení, otlaků nebo škrcení. A musí vykazovat vysokou pevnost. Při delší vycházce není třeba vybírat z extrémních materiálů. Při dynamických sportech je však pevnost materiálu zásadní. Spodní prádlo z naší nabídky vám nabízí dokonalou kombinaci. Pružné švy, pružný a odolný materiál a osvědčené střihy vám perfektně padnou. Při prudkém pohybu ani při vytrvalostních disciplínách se nebudete cítit nijak omezeni.

Krásné a pohodlné

Ženy se naučily lépe rozlišovat a obměňovat typ podprsenek. Sportovní prádlo využívá jiný střih, pevněji podpírá. Důležité je také vedení ramínek, která ani při prudkém pohybu nekloužou. Při sportu se nemusíte průběžně upravovat. I maličkosti rozhodují o vašem komfortu. Oblíbenou součástí dámského šatníku jsou také tílka a topy. Naše výrobní technologie využívají přírodní bavlnu zušlechtěnou polyesterovými vlákny s molekulami aktivního stříbra. Výsledkem je nejen mimořádně odolná a pevná tkanina, ale také materiál, který je přirozeně antibakteriální. Skvěle odvádí pot od pokožky, zabraňuje podráždění kůže a množení mikroorganismů. Tuto vlastnost oceníte i při výběru kalhotek. Zvýšíte svůj komfort a předejdete nepříjemným či vleklým zdravotním obtížím. Sportovní spodní prádlo vám přitom nemusí ubírat na ženskosti. Klasickou černou nebo bílou můžete oživit a představit se v aktivním světle.

Pružné bez omezení

Pánové mohou vybírat spodní prádlo vyrobené se stejnou pečlivostí. Oblečení značky nanosilver zabraňuje rozvoji nepříjemného zápachu z potu. Zlepšuje cirkulaci vzduchu od pokožky. I při velkém zatížení dokáže ochránit citlivou pokožku od podráždění. Boxerky nebo slipy můžete vybírat v oblíbeném střihu, délce nohaviček i barvě. Moderní prádlo podtrhne vaši osobnost a vypadá velmi dobře.

V chladném počasí, při dlouhém pobytu venku nebo třeba při lyžování pak můžete své sportovní oblečení doplnit i o praktické spodky. Tenká lehká látka výborně přilne k tělu, neomezí vás v pohybu a poslouží jako skvělý základ pod oteplené kalhoty. Dokonalé pohodlí a teplo vás bude provázet po celý den. Naopak v létě uvítáte pocit ochlazení, které dodává náš speciální chladivý materiál.

 

Projděte si naši nabídku. E-shop vás provede přehledně utříděnými kategoriemi a nabídne praktické a kvalitně šité funkční oblečení. Zajistí vám lepší výkony, větší pohodu a ochranu citlivé pokožky.