Zavolejte nám (Po 12-17, Út-Čt 8-17, Pá 8-16:30)

Problém cítí kde kdo

admin hlavní 01. 03. 2011 Proč nanosilver?

Problémy spojené s nadměrným pocením nohou cítí opravdu kde kdo. Přečtěte si, že tento problém není žádná fikce, ale skutečnost, která mnoho lidí velmi trápí. Pro všechny naštěstí existuje jednoduché řešení v podobě nanotechnologií, které pomáhají zápach a nadměrné pocení nohou regulovat. Vyzkoušejte ponožky nanosilver! Uvidíte nejen moderní technologie v akci, ale také elegantní řešení problému, se kterým se někdy setkal takřka každý.

V tomto článku vám přinášíme reakce těch, kteří sdílí stejný problém – zápach a nadměrné pocení nohou nebo mají s tímto problémem jisté zkušenosti.

Anonymní dotaz na zena-in.cz

Mému kolegovi neuvěřitelně páchnou nohy. Myslíte, že se může jednat o plíseň? S kolegyněmi jsme si říkaly, že bychom mu mohly věnovat nějaký přípravek na nohy…

Jestli se vašemu kolegovi potí nohy a je celý den obut ve stejných botách,které nestřídá a nedbá o dostatečnou hygienu, je dost pravděpodobné, že se u něho bude kožním onemocněním dařit. Nepříjemný zápach pak vzniká činností bakterií a ne tím, že by primárně zapáchal pot.

Jana, moda.cz

Ahoj dámy! Mám takový problém: „Hrozně se mi potí nohy a každá z vás asi už pocítila ten silný zápach.“ Stydím se za to a tak se ptám: „Nemáte nějakou radu nebo něco proti zápachu a pocení nohou?“ Díky moc.

Alpenstock, svetoutdooru.cz

Na co je v outdoorové botě membrána? Já mám jedny se „Symatexem“ a blbější boty neznám. Potí se mi nohy za jakéhokoliv počasí.

Hormonalni-antikoncepce.cz

Nějaký účinný recept na smradlavé nohy? Mně naštěstí nohy páchnou jen za extrémních podmínek, ale tatík s tím má trochu problémy - když se projde bos po bytě, můžu ho pomalu stopovat jako pes. Dal by půl království za nějaký účinný „odsmraďovač“. Mně nohy samy o sobě nesmrdí, ale jak mam zpocené nohy, vsakuje se to do bot, a z těch jde smrádek hezky na nohy. Takže otázka by spíš zněla, jak to dostat z bot.

Horal Fanda, outdoorforum.wz.cz

Mám LS Himalay a se zápachem žádné problémy. Řekl bych, že na to má vliv i volba správné ponožky. V čistě kožené botě se zápach moc dlouho neudrží.

Alli.bloguje.cz

Zase pár hodin v práci a už mám dokonale zničenou náladu a nohy. Fuj… To je zase nepříjemný zápach. Člověka, co pracuje ve fastfoodu pozná každý podle toho, že má buď otlačený čelo od kšiltu, nebo mu šíleně zapáchají nohy. Je to jeden z mínusů téhle práce.

Pořiďte si ponožky nanosilver a zbavte se zápachu nohou elegantním a jednoduchým způsobem!