Zavolejte nám (Po 12-17, Út-Čt 8-17, Pá 8-16:30)

Informace o výrobci – NanoTrade, s.r.o

admin hlavní 01. 03. 2011 Proč nanosilver?

Zajímá vás, kdo stojí za výrobou produktů nanosilver? Přečtěte si článek o společnosti NanoTrade, s.r.o., která se zabývá vývojem nanotechnologií a jejich aplikací do praxe, tedy jejich využitelností v běžném životě. 

NanoTrade, s.r.o.

Společnost NanoTrade s.r.o. vznikla v listopadu 2004.

Činnost firmy spočívá ve vlastním vývoji vzorků zboží, provedení praktických testů na všech úrovních, včetně všech předepsaných atestů na příslušných certifikačních pracovištích a posléze v uvedení výrobků na trh.

Produkty nanosilver

Prvním komerčně distribuovaným výrobkem na českém trhu se staly ponožky impregnované molekuly stříbra. Zájemci o kusový prodej si je mohou objednat v našem e-shopu. Dodáváme je i obchodníkům za velkoobchodní ceny.

Dalším úspěšnými výrobky a produkty jsou například spodní prádlo, termo prádlo, trička nanosilver nebo materiály pro povrchovou ochranu skel, kamene a betonu, dřeva, textilu a dalších materiálů. Probíhají zkoušky látky na povrchové venkovní nanášení, která díky přídavku nanočástic dokonale zabraňuje ulpívání vody a nečistot. S jejím použitím se počítá zejména ve stavebnictví. V oblasti praktického využití výzkumu a vývoje nanotechnologií firma nabízí nejen konečné výrobky, ale také technologická řešení formou inovační změny.

NanoTrade, s.r.o. je také jedním ze zakladatelů Českého nanotechnologického klastru v Olomouci, dále pak členem ČSNMT a dalších významných nanotechnologických aktivit v ČR. Rovněž se testujeme EnviroxTM aditivum do nafty s přídavkem nanočástic CeO2, které změní natolik teplotní křivku hoření, že dojde k dokonalému spalování - tedy k vyčištění motoru od usazených spalin a ke snížení spotřeby o 5-12 % a emisí až o 14%.

Obrovské možnosti se také skrývají ve využití nanotechnologií při likvidaci a zušlechťování odpadu.

Činnost firmy je propojena s výzkumem na vědeckých pracovištích v ČR, zejména s Centrem pro výzkum nanomateriálů Univerzity Palackého v Olomouci a TUO - VŠB v Ostravě. Firma spolupracuje i s výzkumnými centry a partnery v zahraničí. Konkrétně ve Velké Británii, Německu, Rakousku, Itálii, Polsku a USA.

Máte-li zájem o produkty nanosilver nebo o bližší informace o nás nebo možnostech obchodní spolupráce, neváhejte nás kontaktovat. Informace o nanotechnologiích a produktech nanosilver naleznete na našem eshopu nebo na webu společnosti NanoTrade.