Zavolejte nám (Po 12-17, Út-Čt 8-17, Pá 8-16:30)

Impregnace textilu

admin hlavní 21. 02. 2011 Proč nanosilver?

Nenechte se zaskočit podzimními plískanicemi a rozbředlým sněhem, se kterým se každoročně potýkáme. Nechcete mít neustále špinavé kalhoty či kabát po několika krocích? Vyzkoušejte nanotechnologický a vodoodpudivý impregnační přípravek Permatex. Nastříkáním impregnačního prostředku na exponovaná místa docílíte vodoodpudivého povrchu, po kterém bude voda klouzat jako po horké plotně. Zůstanete čistí a úspora za čistírnu převýší náklady spojené s ošetřením vašich oděvů.

Pokud ošetříte přípravkem Permatex například svou kravatu, ochráníte ji před dříve či později se vyskytnuvšími skvrnami od polévky, kávy a jiných tekutin. Další aplikační fantazii se meze nekladou.

Impregnační přípravek Permatex není založen na chemickém, ale na fyzikálním principu. To znamená, že je založen na vodní bázi s minimální koncentrací účinné látky. Proto nezanechává absolutně žádné skvrny, ani nijak nemění vzhled povrchu. Přesto doporučujeme u světlých látek na menší ploše na rubu nebo na místě, které není přímo viditelné, otestovat, zda se nevytvoří skvrny nebo mapy.

Způsob aplikace této impregnace značky Permatex

Na čistý povrch, který chceme impregnovat, naneseme impregnační přípravek Permatex ve dvou vrstvách tak, aby druhý nástřik následoval dříve, než zaschne první (vlhký na vlhký). Částečný hydrofobní efekt, který se objeví po zaschnutí prvního nástřiku, bude bránit proniknutí kapaliny při druhém nástřiku. Dbejte na rovnoměrnost nástřiku. Vodoodpudivé vlastnosti si textilie částečně zachovají i po vyprání, ale je lepší obnovit je dalším nástřikem.

Spotřeba přípravku je cca 150 ml na 1 m2. Permatex dodáváme i ve větších objemech.

Zaujal vás impregnační přípravek Permatex? Zakupte si jej v našem eshopu!