Zavolejte nám (Po 12-17, Út-Čt 8-17, Pá 8-16:30)
nanotechnologie na MSV Brno 2018

nanotechnologie na MSV Brno 2018

Ladislav Torčík 22. 09. 2018 Kalendář

Přijměte pozvání do světa nanotechnologií a navštivte nás na MSV v Brně 2018. Letos u nás najdete novinky dokonce ve dvou expozicích, v hale Z, stánek 121 a v hale C, stánek 0.23.  

pavilónu C, stánek 0.23 se můžete seznámit se zajímavou studií přínosů správného oblečení v pracovních podmínkách a prohlédnout si vzorky funkčního pracovního oblečení nanosilver(R), které zlepšuje komfort při práci. Je vhodné pro činnosti v halách, kancelářich, ale také pro práce ve velmi  náročných klimatických podmínkách v terénu.

Ve společné expozici Olomouckého kraje v hale Z, stánek 121, spolu s dalšími Hi-Tech firmami v kraji, představí NanoTrade aktuální výstupy ze svých vývojových projektů: materiály pro povrchové zušlechťování a sportovně orientovaný vývojový projekt SKI365.cz  Během veletrhu probíhá na stánku tipovací soutěž o ceny a hlavní cenou je tablet  

Ochrana povrchů a změna vlastností struktur materiálů se stále více prosazuje v komerční sféře. U nás si můžete prohlédnout ukázky zlepšení povrchových vlastností materiálu, jak je ochránit před kapalinami nebo znečištěním. Letos ale navíc přicházíme se zajímavou novinkou pro firmy, zabývající se třískovým opracováním. Po několika měsících testování představíme aditiva pro řezné a chladicí emulze, které zlepšují podmínky při opracování, prodlužují životnost nástrojů a zkracují časy operací.       

Pokud chcete investovat nebo provozovat aktuální technologie pro výuku a trénink lyžování a snowboardu, u nás nejdete poslední technologické vychytávky ve formě lyžařských trenažérů. Představíme také světovou novinku - první trenažér na běžky - klasiku. Můžete si mimo jiné osahat umělý povrch pro celoroční lyžování, vhodný do sportovních areálů, lyžařských středisek nebo pro městské instalace.

Projekt:               VaV centrum pohybových trenažérů

Reg. číslo :          CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_018/0004683

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

 

Přijďte si užít nové technologie !