Zavolejte nám (Po 12-17, Út-Čt 8-17, Pá 8-16:30)

Velikonoční blesková soutěž

Eva Torčíková 11. 03. 2016 Kalendář

Vyhlašujeme Bleskovou soutěž: O nejkrásnější kraslici! 

Zašlete nebo doneste kraslici s tématikou nano-silver do 20.3. na adresu kamenné prodejny NanoTrade s.r.o., Ostravská 1551, Frýdek - Místek nebo emailem na info@nanosilver.cz. Kraslice může být z vyfouknutého vejce, malovaná na papíře či vyrobená z jakéhokoliv materiálu. Nezapomeňte uvést jméno, věk a emailovou adresu, abychom mohli kontaktovat výherce. 

Co můžete vyhrát?  Výherce získá PONOŽKY NA CELÝ ROK! 

Ponožky na celý rok: každé roční období si žádá své, a to i obutí :-) Vítěz získá jarní, letní, podzimní a zimní ponožky.

 Každý, kdo v termínu do 20.3.2016  zašle nebo doručí do kamenné prodejny kraslici ozdobenou tématikou nano-silver v jakémkoliv uměleckém provedení i velikosti, bude zařazen do soutěže. O nejkrášnější a nejoriginálnější kraslici rozhodne porota, která bude sestavena z 1 osoby vedení společnosti, 1 zaměstnance a 1 náhodného zákazníka dne 31.3.2016.

Podmínkou předání ceny je souhlas účastníka soutěže, tj. osoby, která předá nebo zašle svým jménem kraslici (dílo), s uveřejněním jeho jména a města bydliště a souhlas s užitím díla i jeho fotografie.