Zavolejte nám (Po 12-17, Út-Čt 8-17, Pá 8-16:30)
Vánoční setkání se zákazníky v nové prodejně v Praze

Vánoční setkání se zákazníky v nové prodejně v Praze

Eva Torčíková 09. 12. 2015 Kalendář

Setkání zákazníků a vedení společnosti NanoTrade s.r.o. bylo příjemným zpestřením předvánočního času. 

Předvánoční setkání se zákazníky z Prahy a okolí se uskutečnilo 8.12.2015 v prodejně v Praze, na Plzeňské 144 (zastávka Klamovka).

Toto setkání zahřálo nanosilver tým mnoha slovy chvály a spokojenosti s výrobky, které společnost NanoTrade s.r.o. vyvíjí i vyrábí ryze v České republice a které se pro mnohé zákazníky staly součástí jejich šatníků. 

Podnětné bylo i to, že kromě chvály přicházeli zákazníci i s nápady na nové nebo vylepšené výrobky. Opakovaně se objevily požadavky na vyšší dámské kalhotky,které jistě do výroby zařadíme. Velmi se líbily potisky na termotriku v podobě svetru se sobíky nebo flanelové košile. 

Velmi příjemné bylo osobní setkání se zákazníky, kteří patří již k velmi věrným, jak dokazovali tím, že u nás nakupují již od vzniku značky nanosilver. Jejich jména jsou v naší databázi mnoho let, ale osobní setkání s nimi umocňuje pocit partnerství a zároveň zavazuje. 

Děkujeme za hojnou účast, jen nás mrzí, že jsme v tom shonu nestihli pořídit fotografii ze společného setkání. Zároveň se omlouváme, pokud jsme neměli čas se Vám jednotlivě věnovat více nebo jsme nemohli z důvodů omezených zásob vyhovět k nákupu veškerého zboží. Zboží je jako vždy však na skladě e-shopu připraveno pro vás všechny nebo si je můžete objednat přímo do prodejny :-)

 před návštěvou se musíme dobře připravit 

nejdříve je třeba uklidit a vše připravit pro vzácnou návštěvu 

  

 

prosím - můžete si vybrat vánoční dárky nebo si jen popovídat s členy nanosilver týmu :-)