Zavolejte nám (Po 12-17, Út-Čt 8-17, Pá 8-16:30)
Travel triko, které za vás bude mluvit i v cizině

Travel triko, které za vás bude mluvit i v cizině

Veronika Sluníčková 29. 06. 2018 Kalendář

Chcete aktivně cestovat nebo jedete do zemí, kde se domlouváte “rukama, nohama” ? Konečně je tu mezinárodní slovník na cesty, který si zároveň oblečete, poskytne Vám komfort a ještě pobaví. Už se nemusíte obávat, že se ztratíte. A o letošních prázdninách navíc běží soutěž o super cenu.

Vymysleli jsme pro vás triko, díky kterému se domluvíte už jen “rukama” a ještě si užijete spoustu legrace. Na triku jsou obrázkové piktogramy, na kterých je znázorněno téměř vše, co byste v zahraničí mohli řešit. Od důležitých míst jako je například letiště a nádraží, po piktogramy, které vám pomohou zeptat se například na nejbližší toaletu, či hospodu.

To ale není ta nejpodstatnější funkce trika. To důležité je to, že triko obsahuje vlákna s obsahem stříbra, díky kterému má antibakteriální vlastnosti.

 

Co to pro nositele trika znamená?

Že ho může nosit déle než trika obyčejná, a to díky obsahu stříbra. Stříbro totiž zabraňuje množení bakterií, které způsobují zápach od potu. Potit se je sice zdravé, ale nemusíme kvůli tomu přece smrdět :) . A tohle vše jsou ideální vlastnosti trika na cestování!


Na obrázku můžete vidět, jak se Vašek ptá na pivo :-).

Takže když se to zhrne, díky tomuhle Travel triku se všude domluvíte, ostatní lidi pobavíte, nebudete smrdět a ještě ho nemusíte často prát :).

Přejeme si totiž KOMFORT nejen PRO VAŠE TĚLO, ale také pro vaše okolí ;-)


VIDEO Z PRAXE: Hledá se nocleh :)

 

Autor: Veronika Sluníčková