Zavolejte nám (Po 12-17, Út-Čt 8-17, Pá 8-16:30)
Termo prádlo Himaláje 2011 – nová kolekce termo prádla nanosilver

Termo prádlo Himaláje 2011 – nová kolekce termo prádla nanosilver

admin hlavní 01. 03. 2011 Kalendář

Připravili jsme pro vás limitovanou kolekci termo prádla nanosilver s názvem Himaláje, které vyniká vysokou funkčností, skvělými termoregulačními schopnostmi a antibakteriálními vlastnostmi.

Termo prádlo Himaláje naleznete v nové sekci „termo prádlo“, kde si jej můžete zakoupit nebo si u každého produktu přečíst detailní informace o jeho funkčních vlastnostech a parametrech.

Nová kolekce termo prádla nanosilver je určena pro široké spektrum aktivit. Funkční vlastnosti termo prádla ocení především ti, kteří se pohybují v náročných klimatických podmínkách, činnosti které vykonávají, jsou fyzicky náročné a vyžadují vysoký tepelný komfort. Termo prádlo z kolekce Himaláje je vhodné také pro osoby, vykonávající náročné zaměstnání, při kterém dochází k nadměrné fyzické zátěži v chladném prostředí.

Termo prádlo nanosilver z kolekce Himaláje 2011 je vyrobeno kombinací vláken nanosilver® a Thermo®cool™, které zaručují vysoce funkční vlastnosti prádla a termoizolační schopnosti.

Vývoj materiálu pro první vrstvu termo prádla trval přes 6 měsíců. Laboratorní testy byly doplněny o testy v extrémních klimatických podmínkách Himalájí a Alp. Výsledkem je termo prádlo, které splňuje náročné požadavky zákazníků:

  • Termoizolační vlastnosti;
  • antibakteriální vlastnosti – aktivně pomáhá v boji proti bakteriím a kožním problémům;
  • funkční schopnosti – potlačení a efektivní odvod potu.

Zaujalo vás nové termo prádlo nanosilver? Vyberte si z naší nabídky!