Zavolejte nám (Po 12-17, Út-Čt 8-17, Pá 8-16:30)
TOP SVĚTOVÉ INOVACE V PRAZE

TOP SVĚTOVÉ INOVACE V PRAZE

Eva Torčíková 18. 05. 2018 Kalendář

V pondělí byl v pražském Karlíně zahájen 3. ročník Týdne inovací. NanoTrade a značka nanosilver byli u toho. Forum Karlín navštívili fanoušci nejnovějších technologií, umělé inteligence a inovativních produktů. 

Tato nejvýznamnější událost k podpoře inovací přilákala mnoho návštěvníků z řad široké veřejnosti, ale samozřejmě si ji nenechali ujít ani odborníci a manažeři významných firem.

Hlavním lákadlem byla první robotka se státním občanstvím Sophia, 

která vystoupila na mezinárodní konferenci po boku světových osobností. Následně se s ní mohli setkat i návštěvníci inovačního veletrhu. Téměř dvě hodiny byla k dispozici zájemcům o osobní setkání přímo naproti stánku NanoTrade, který byl společný s partnerskou firmou Ayming, poskytující odborné poradenství v inovacích.

K vyzkoušení ale bylo i mnoho dalších zajímavých inovačních novinek včetně robotického skeletonu umožňující chůzi vozíčkářům, technologie počítačového vidění pro nevidomé, svítících rostlin na principu fotosyntézy, ukázek virtuální reality či běžkování na speciálním kluzném nanokoberci posledního SKI365.CZ. Tuto zajímavost si pro návštěvníky připravila naše společnost NanoTrade. V průběhu celého dne jsme na stánku Ayming-NanoTrade přivítali mnoho zájemců o nanomateriály i financování inovací. Další zájemci o daňové odpočty a dotace se zúčastnili semináře společnosti Ayming. 

 

  Stánek Ayming-NanoTrade                                                          Debata o inovacích

   Vedení Ayming s vedením NanoTrade                                        Ředitel NanoTrade p. Torčík předvádí své inovace.

  Sophia a Ondřej Kubín, Consulting Director Ayming                   ReWalk skeleton v praxi