Zavolejte nám (Po 12-17, Út-Čt 8-17, Pá 8-16:30)
SMART CITIES a Týden vědy a techniky v Praze

SMART CITIES a Týden vědy a techniky v Praze

Eva Torčíková 09. 11. 2017 Kalendář

Týden vědy a techniky Akademie věd ČR je největší vědecký festival v České republice zahrnul přednášky, výstavy, dny otevřených dveří, dokumentární filmy, workshopy a další aktivity napříč celou republikou i všemi vědeckými obory.

Sedmnáctý ročník se uskuteční v termínu 6.–12. listopadu 2017 a představí mimo jiné i české nanotechnologické firmy.

V rámci konceptu SMART CITIES představíme chytrá řešení pro lepší život nejen ve městech. Technologii zítřka využíváme už dnes a obor nanotechnologií je v Česku jako doma. České firmy vytváří efektivní a jedinečná, ale hlavně užitečná řešení, která ulehčují každodenní život a mají široké spektrum využití. Čistý vzduch a domy, čistá voda bez chemikálií, hypoalergenní interiéry, skladování a úspora energie, moderní sportoviště a vysoce funkční oblečení pro sport i volný čas.

Jako výrobce funkčního oblečení se stříbrem, které se nevypere a neztrácí tak svůj přínos v boji proti bakteriím, se pyšníme označením - český výrobek. Jako hrdý český výrobce tedy nezahálíme, a na Týdnu vědy a techniky prezentujeme také další firemní a vývojové činnosti, které dávají vzniknout a vyniknout unikátním a neotřelým řešením. Mezi ty nejvyhledávanější patří technologie umožňující celoroční lyžování, kondiční trénink a výuku metodiky. Vyvíjíme speciální kluzné povrchy, určené pro lyžařské a pohybové trenažery, umožňující indoor i outdoor sportovní zážitek, 365 dní v roce.

Budoucnost je v NANOtechnologiích. Tak myslete chytře!