Zavolejte nám (Po 12-17, Út-Čt 8-17, Pá 8-16:30)
Pro ty, kteří chtějí být tou nejlepší verzí vlastního JÁ TADY a TEĎ

Pro ty, kteří chtějí být tou nejlepší verzí vlastního JÁ TADY a TEĎ

Veronika Sluníčková 17. 07. 2018 Kalendář

Vyvíjíme oblečení, díky kterému se budete cítit komfortně a pohodlně v jakékoliv životní situaci a můžete si ji tak užít naplno. Na obchodním jednání nebo při výstupu na Mont Blanc.

Přesně s myšlenkou komfortního a pohodlného oblečení neustále pracujeme a vyvíjíme takové oděvy, které jsou výjimečné hlavně svou funkčností. Střih, materiál, termoregulace, váha, nemačkavost, zákaznický servis a speciální zakázky na míru z nás dělají Váš nejmilejší značkový tým.

A co vše si můžete představit pod funkčností oblečení nanosilver®?

  • Díky stříbru obsaženému přímo ve vláknech látky se oblečení stává antibakteriální, což znamená, že stříbro zabraňuje množení bakterií, které vznikají např. při pocení. Díky tomuto efektu budete přirozeně vonět nejen sobě, ale také svému okolí.
  • Stříbro obsažené ve vláknech oblečení příznivě působí i na ekzémy, akné, plísně a mykózy. Nejen že působí jako prevence proti těmto kožním problémům, ale také příznivě napomáhá při jejich léčbě.
  • Právě tyto antibakteriální vlastnosti umožňují podstatně delší nošení oblečení a méně praní. Čímž se oblečení nanosilver® stává ideální výbavou na cestování a sport!
  • Díky nanovláknům se stříbrem je oblečení nanosilver® velmi lehké, skladné a z velké části se nemusí ani žehlit. Vybrané kousky z kolekce Dakar a Himalay můžete klidně zmuchlat a hodit třeba do batohu a když je vytáhnete, budou jako vyžehlené.
  • Velká část nabízeného oblečení obsahuje i vlákna Coolmax®, která odvádí vlhkost od těla a způsobují autoregulaci teploty, čímž vzniká pocit tzv. chladivého efektu.
  • Kolekce Himalay obsahuje Termo oblečení nanosilver®, které je vhodné i do chladného,extrémně mrazivého počasí. Se zvyšující se zátěží roste efektivnost termoizolačních vlastností oblečení a pocit sucha a tepla trvá i během těch nejnáročnějších aktivit v chladu i velkých mrazech pod – 20°C.

 

Autor: Veronika Sluníčková