Zavolejte nám (Po 12-17, Út-Čt 8-17, Pá 8-16:30)

Pozvánka na nanosilver termo den v Kopřivné

admin hlavní 13. 02. 2017 Kalendář

Zveme Vás na další TERMO DEN, tentokrát v Kopřivné, kde Vás odborníci z nanosilver změří termokamerami, zda používáte vhodné oblečení na hory.

 

V lyžařském areálu Kopřivná se uskuteční ve dnech 25. února 2017 nanosilver termo den. Oborníci značky nanosilver® změří tepelnou funkci vašeho oblečení, a to v klidu nebo po sportovním výkonu.

nanosilver termo den Od funkčního oblečení očekáváme funkci tepelně izolační, odvodu potu od pokožky do další vrstvy, rychlé uschnutí první vrstvy, ochranu před povětrnostními vlivy, nízkou váhu nebo zabránění zápachu. Základním přínosem první vrstvy oblečení je udržet optimální tělesnou teplotu i při extrémních klimatických podmínkách a udržovat tělo v suchu. Setkávají se tak dvě základní vlastnosti: tepelný komfort a odvod nadměrného vlhka. U prádla nanosilver® jsou tyto funkčnosti doplněny ještě o potlačení pachu z potu.

To vše se dozví návštěvníci nanosilver termo dne od 9:00 do 16:00 hod. v lyžařském areálu Kopřivná, kdy se jim budou věnovat profesionálové na funkční oblečení (www.nanosilver.cz).

Více informací se dozvíte ve FB události.

Partnerem akce je firma HILGER, která nám zapůjčila jednu z termokamer.

 

Další partneři: