Zavolejte nám (Po 12-17, Út-Čt 8-17, Pá 8-16:30)
Pozvánka na nanosilver termo den na Bílé

Pozvánka na nanosilver termo den na Bílé

admin hlavní 16. 01. 2017 Kalendář

Pozvánka na nanosilver termo den, 28. – 29. 1. 2017, Bílá v Beskydech

Zveme Vás na druhý ročník TERMO DNE na BÍLÉ, kde Vás odborníci z nanosilver změří termokamerami, zda používáte vhodné oblečení na hory.

V lyžařském areálu Bílá se uskuteční ve dnech 28. a 29. ledna 2017 nanosilver termo den. Oborníci značky nanosilver® změří tepelnou funkci vašeho oblečení, a to v klidu nebo po sportovním výkonu.

nanosilver termo den Od funkčního oblečení očekáváme funkci tepelně izolační, odvodu potu od pokožky do další vrstvy, rychlé uschnutí první vrstvy, ochranu před povětrnostními vlivy, nízkou váhu nebo zabránění zápachu. Základním přínosem první vrstvy oblečení je udržet optimální tělesnou teplotu i při extrémních klimatických podmínkách a udržovat tělo v suchu. Setkávají se tak dvě základní vlastnosti: tepelný komfort a odvod nadměrného vlhka. U prádla nanosilver® jsou tyto funkčnosti doplněny ještě o potlačení pachu z potu.

To vše se dozví návštěvníci nanosilver termo dne po oba dva dny od 9:00 do 16:00 hod. v lyžařském areálu Bílá u severní sjezdovky, kdy se jim budou věnovat profesionálové na funkční oblečení (www.nanosilver.cz).

Partnerem akce je firma SPORTEN, od které si můžete během akce zdarma zapůjčit kolekci sjezdových lyží Sporten 2016/2017. Zkušení pracovníci této značky vám pomohou s výběrem správných lyží a profesionálně vám je také seřídí.

Více informací se dozvíte ve FB události.

Partnerem akce je firma HILGER, která nám zapůjčila jednu z termokamer.

 

Další partneři:

Hitrádio Orion