Zavolejte nám (Po 12-17, Út-Čt 8-17, Pá 8-16:30)
Pozvánka na akci NanoDen v Plzni

Pozvánka na akci NanoDen v Plzni

Ladislav Torčík 23. 11. 2018 Kalendář

Pro příznivce technologických novinek nejen v Plzni je připraven NanoDen 2018. Navštivte 

poslední letošní nanotechnologickou akci v ČR. Přední tuzemské firmy z oboru nanotechnologií představí své novinky, technologické vychytávky a dovednosti v Konferenčním sále plzeňské Techmania Science Centra, v sobotu 24. listopadu 2018 v době od 10:00 do 17:00 hodin.

Značka nanosilver se představí se svými impregnačními nanoprodukty pro povrchovou ochranu, sadami autokosmetiky, kouzelnými kravatami, které se udržují čisté a funkčním oblečením nanosilver. Třeba vás výrobky zaujmou nebo budou zajímavou inspirací pro vánoční dárky.

NanoTrade (vlastník značky nanosilver) se jako zakládající člen asociace aktivně účastní projektu NanoDen, který přibližuje přínosy ze světa nového oboru nejen v ČR. Letošní akce v Plzni je poslední společnou akcí asociace v roce 2018 a představí se na ní také další novinky: nanovlákenná kyselina hyaluronová v kosmetice v podobě pleťové masky, využití nanovláken v respirátotech, filtrech na víno i vodu, okenních síťkách i v protiroztočových lůžkovinách pro alergiky. Budete si moci prohlédnou revoluční 3D baterii, zjistíte jak fungují samočisticí a ochranné nanonátěry, výhody nanoptiky nebo použití nanomembrán pro filtraci vody. Na akci se představí také autoři středoškolské učebnice Průvodce světem nanočástic.

Jedním z partnerům akce je Plzeňské výzkumné centrum RICE

Vstup na akci Nanoden je zdarma, ostatní expozice Techmanie dle běžného ceníku.