Zavolejte nám (Po 12-17, Út-Čt 8-17, Pá 8-16:30)
PRODEJNÍ AKCE V GLOBUSU OLOMOUC

PRODEJNÍ AKCE V GLOBUSU OLOMOUC

admin hlavní 03. 06. 2012 Kalendář

Ve dnech 2. - 9. 6. 2012 si můžete prohlédnout i zakoupit produkty nanosilver přímo v hypermarketu Globus v Olomouci, vybrané produkty dokonce s 10% slevou a možností výhry. Pravidla soutěže přímo v Globusu najdete níže.

 

Podrobnosti soutěže o Kouzelnou jízdu :

Podrobná pravidla Soutěže – Kouzelné nanotechnologie v HM Globus

Společnost NanoTrade s.r.o. pořádá v období od 2.6. do 9.6. 2012 v HM Globus Olomouc soutěž s názvem „Kouzelné nanotechnologie“. V HM Globus Olomouc získá cenu 10 zákazníků.

 

Obsahem soutěžní nabídky je: 10 ks kupónů na Kouzelnou jízdu (škola smyku) v hodnotě 1 000 Kč/ks

 

Soutěžní úkol: Odpovězte správně na otázku „Co obsahuje funkční oblečení, které se prodává pod značkou nanosilver?“

 

Účast v soutěži je podmíněna nákupem zboží v minimální hodnotě 500 Kč v uvedeném období. Výhru získá ten, kdo správně odpoví na otázku „Co obsahuje funkční oblečení, které se prodává pod značkou nanosilver?“. Zákazník nakoupí v období soutěže HM Globus Olomouc minimálně za 500,- Kč, odpoví na soutěžní, vyplní podle skutečnosti své kontaktní údaje – Jméno a příjmení, e-mailovou adresu, telefon, datum a podpis, a po vyplnění odevzdá na stánku nanosilver v HM Globus Olomouc, nejpozději do 9.6. do 18 hodin. Pouze takto vyplněné soutěžní karty jsou platné. Soutěžní kartu je možné na stánku nanosilver v HM Globus. Odevzdávat soutěžní kartu je možné výlučně na stánek nanosilver.cz v HM Globus Olomouc.

 

Soutěže se může zúčastnit každá osoba starší 18-ti let s trvalým pobytem v České republice. Do soutěže budou zařazeny soutěžní karty odevzdané v období od 2.6. do 9.6.2012

Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Globus ČR, k. s. a NanoTrade s.r.o., včetně jejich rodinných příslušníků. V případě, že vyplněné údaje budou neúplné, nesprávné či nečitelné, nebude soutěžní karta zařazena do soutěže. Dne 11. 6. 2012 bude vylosováno z odevzdaných kupónů se správnou odpovědí 10 výherců. Porota bude složena ze 2 zástupců společnosti NanoTrade s.r.o. Výherci budou kontaktování do 30. 6. 2012. Vymáhání dárků soudní cestou je vyloučeno. Dárky nevyzvednuté do 15. 7. 2012 propadají ve prospěch společnosti NanoTrade s.r.o. Pořadatel si vyhrazuje právo upravit pravidla soutěže včetně délky jejího trvání, či soutěž odvolat.

 

Podpisem soutěžního kuponu vyjadřuje účastník soutěže souhlas se zněním Podrobných pravidel soutěže a současně dává souhlas se zařazením svého jména, příjmení, e-mailové adresy, věku a telefonu do databáze společnosti Globus ČR, k. s. a NanoTrade s.r.o. vedené výlučně za účelem kontaktu s účastníkem v případě jeho výhry v soutěži. Výherce soutěže souhlasí s tím, že jeho jméno, příjmení, obec bydliště a fotografie mohou být zveřejněny na internetových stránkách www.globus.cz a www.nanosilver.cz a www.nanotrade.cz a FB nanosilver, v reklamních novinách společnosti Globus ČR, k. s. a v prostorách hypermarketů Globus a společnosti NanoTrade s.r.o., a to bez nároku na finanční náhradu.

 

Podmínky čerpání jednotlivých výher ze soutěžní nabídky:

 

  1. 1.      – 10. kupón na Kouzelnou jízdu (škola smyku) v hodnotě 1 000 Kč/ks

1nákup v HM Globus Olomouc v minimální hodnotě 500,- Kč v období od 28.5. do 9.6. 2012. Správná odpověď na soutěžní otázku.