Zavolejte nám (Po 12-17, Út-Čt 8-17, Pá 8-16:30)
Nanosilver opět ve Frýdě

Nanosilver opět ve Frýdě

Lucie Křižková 25. 03. 2019 Kalendář

Přijďte za značkou Nanosilver® opět do obchodního centra Frýda ve Frýdku-Místku.

Po menší pauze se opět můžete potkávat se značkou Nanosilver® v obchodním centru Frýda ve Frýdku-Místku. Návštěvníkům OC Frýda nabídneme výběr ze svého sortimentu. Těšit se můžete na trička pro běžné nošení, vhodná pro i alergiky, ale také trička doplněná o termoregulační vlákna ideální pro jarní i podzimní dny nebo kolekci termo oblečení pro zimní období. Kromě triček nabídneme také funkční spodní prádlo pro muže i ženy, oblíbené antibakteriální ponožky se stříbrem a stále více oblíbené nanoprodukty, se kterými zvládnete úklid rychleji, efektivněji s dlouhodobým ochranným účinkem.

Navštívit nás můžete v OC Frýda v těchto termínech:

12. - 14. 4. 2019 - v tomto termínu bude naše nabídka zaměřena hlavně na novinky pro sezónu jaro/léto 2019. Představíme Vám nové barvy a střihy triček, nové potisky, nové barvy a vzory ponožek. Dále nabídneme nanoprodukty, se kterými bude jarní úklid hračka.

21. - 23. 6. 2019 - léto začíná, sezóna cestování a sportování je na začátku, což takhle se vybavit na tyto aktivity nášimi skvělými tričky s coolmaxovým vláknem nebo pohodlnými tričky s piktogramy, se kterými se domluvíte všude...

13. - 15. 9. 2019 - v tomto termínu bude naše nabídka zaměřena hlavně na antibakteriální ponožky do školy, práce, společnosti i na sport. Dále nabídneme spodní prádlo, trička a antibakteriální spreje.

18. - 20. 10. 2019 - v tomto termínu se návštěvníci OC Frýda seznámí s  novinkami na sezónu zima 2019/2020. Představíme Vám termo prádlo nejen na lyžování (trika, spodky, boxerky, kalhotky, kukly, multifunkční šátky) a samozřejmě termo ponožky se stříbrem.

15. - 17. 11. 2019 - Vánoce se pomalu blíží, přijďte se k nám vybavit nanoprodukty, které Vám usnadní vánoční úklid a při tom můžete i pomalu začít nakupovat vánoční dárky značky Nanosilver®.

13. - 15. 12. 2019 - pro návštěvníky OC Frýda připravíme vánoční nabídku včetně vánočních balíčků za zvýhodněné ceny a dárkových poukazů.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu v prodejním stánku nanosilver® v OC Frýda ve Frýdku-Místku.

Kamenná prodejna na ulici Ostravská zůstává otevřena dle běžné otvírací doby.