Zavolejte nám (Po 12-17, Út-Čt 8-17, Pá 8-16:30)
Nanosilver Termo Den - Bílá 30.-31.1.2016

Nanosilver Termo Den - Bílá 30.-31.1.2016

Ladislav Torčík 01. 02. 2016 Kalendář

Společný testovací Nanosilver Termo den proběhl úspěšně! 

Ve dnech 30.-31.1.2016 se v lyžařském areálu na Bílé konala vůbec poprvé v celé republice akce, která ukázala nejen lyžařům, jak se bránit podchlazení. Tuto akci pod názvem nanosilver termo den uspořádala česká firma NanoTrade, která působí ve Frýdku-Místku. K akci přizvala také partnery: Ski Bílá, Sporten, Horská služba Beskydy a Hilger.

Návštěvníci mohli zjisti pomocí termokamery, kudy jim uniká teplo z těla, kde je slabé místo v jejich oblečení a dozvěděli se proč je některé oblečení správně nechrání. Celkem se nechalo změřit 111 osob, kteří svou fotografii naleznou ZDE

Zpestřením akce bylo nejen  zapůjčování lyží značky Sporten, ale také si mohli prohlédnout a zakoupit kvalitní termoprádlo značky nanosilver a vyslechnout si rady Horské služby. Navíc mohli vidět jejich záchranářskou techniku, která zde byla vystavena. V rámci konání těchto dnů se projevila také chuť soutěžit: celkem 321 lyžařů i nelyžařů se mohlo zapojit do tipovací soutěže, kdy odhadovali váhu několika kousků termoprádla značky nanosilver. Tipovalo se na gramy a soutěž měla 2 výherce, kteří se trefili do správné gramáže termotrika a termospodků.

Testovací fotky jsou samozřejmě připraveny pro vás ke stažení.

 ski-bila-leden-2016-nanosilver-tym

Váš Nanosilver tým