Zavolejte nám (Po 12-17, Út-Čt 8-17, Pá 8-16:30)

NANOKOSMETIKA pro vaše auto

Ladislav Torčík 18. 09. 2014 Kalendář

Využijte podmínek posledního pěkného počasí v době babího léta pro ošetření a přípravu vašeho vozidla na zimní období. Tak jak chráníte sebe, měli byste poskytnou kvalitní péči a ochranu i svému mobilnímu prostředku. Připravili jsme pro vás přehled nejdůležitějších produktů na bázi nanotechnologií (šampon, politura, ochrana skla a textilu, deodorant), které vám s tím pomohou.

Léto zdá se pro mnohé již končí, ale jak předpovídají meteorologové, tak rychlé to ještě nebude. I když naše letní aktivity vystřídají ty zimní, je řada věcí, které je třeba na zimu před nebo během podzimu dobře připravit. Jednou z nich je pečlivá a kvalitní ochrana vašeho vozidla na špatné klimatické podmínky s pomocí naší auto nanokosmetiky (šampon, politura na lak, ochrana skla a textilu, deodorant) na bázi nanotechnologií.

Na trhu je dnes řada výrobců, prodejců a výrobků, které nabízejí ty zaručeně nejlepší výrobky. Proto je tak těžko si vybrat a přitom trefit toho správného. Jak vyplývá z celé řady prováděných testů a hodnocení, má současná auto kosmetika (moderně nazývána také nano kosmetika, nanokosmetika) obrovský potenciál a přínos nabídnou vlastníkům vozidel vysokou a hlavně dlouhodobou funkčnost ochranných vlastností. A to mnohdy daleko kvalitnější ve srovnání s klasickými výrobky nebo i těmi hodně drahými.

Ucelenou škálu naši nano kosmetiky tvoří hlavně tyto výrobky: 

Autošampon (nanoautošampon) je ideálním a vysoce účinným prostředkem hlavně pro ruční mytí. Zvýrazňuje lak, velmi účinně a snadno myje organické nečistoty a působí dlouhodobě.  

Po dokonalém omytí plochy šamponem je třeba nanést ochranný prostředek proti následnému zašpinění. Tu spolehlivě dodá Politura (nanopolitura), která zajišťuje vysoký lesk a ochranu před škrábanci od drobných kamínků. Eliminuje negativní účinky technické soli a asfaltu, chrání před usazováním pylu a pryskyřicí ze stromů, výkaly ptáků.

Ochranu všech skel proti znečištění zajistíte nejlépe výrobkem SUPRAPERL (někdy nazývané také jako tekuté stěrače). Jde o výrobek se dvěma fázemi aplikace. První je kvalitní hloubkový čistič, druhý je vlastní hydrofobní ochrana skla. Jde o vysoce výkonný hydrofobní prostředek proti vodě a špíně. Kuličky vody se snadno kutálí po ošetřeném povrchu a odeberou s sebou částice nečistot. 

PERMATEX je revoluční vodoodpudivý přípravek na impregnaci textilu, ať už jde o potahy nebo oblečení. Textilie se povrchově zpevní, usnadní se její čištění a výrazně se zvýší její užitná hodnota.

NANODEODORANT je nový nano prostředek na vodní bázi. Obsažené složky vyvolávají fotokatalytický proces, který rozkládá složité molekuly organických zápachů, působí antibakteriálně a fungicidně. Zároveň absorbuje UV záření a působí antistaticky.
Neúčinkuje okamžitě ale funkčnost je pak dlouhodobá, v řádu měsíců. Je vhodný pro všechny druhy zápachu.

Mimo tyto výrobky nabízíme další, zaměřené na ochranu nerez částí, plastů a hliníkových dílů. NanoTrade má v tomto oboru již 10 let zkušeností a vyvíjí řadu kvalitních výrobků jak pro nano kosmetiku, tak i pro domácnost a firmy. Tato doba je zárukou dodávek funkčním výrobků, které přinášejí našim zákazníkům maximální výhody a dlouhodobou funkčnost proti levným a krátkodobým náhradám, dodávaných i v mnohých renomovaných obchodech.

Dlouhodobě testovanou nanokosmetiku pro auta i domácnost si můžete zakoupit na našem e-shopu v sekci Nanoprodukty zde.