Zavolejte nám (Po 12-17, Út-Čt 8-17, Pá 8-16:30)
Máte sklony k pocení a v létě je pro vás košile problém? Máme řešení!

Máte sklony k pocení a v létě je pro vás košile problém? Máme řešení!

Veronika Sluníčková 01. 07. 2018 Kalendář

Nápad přišel jednoduše. Chtěli jsme pomoci těm, kteří potřebují vypadat v létě profesionálně, ale mají problém nosit košili kvůli pocení. Vymysleli jsme Triko jako košile, které se stalo hitem nejen kvůli nápadu a vzhledu, ale i kvůli chladivému efektu. A to není všechno...

Triko jako košile je antibakteriální, což znamená že zabraňuje množení bakterií, které zapříčiňují zápach z pocení. Také je vhodné jej nosit jako prevenci proti kožním obtížím, jakými jsou například ekzémy. Vhodné je do teplých až extrémně horkých dnů, nejen do práce, ale také pro sport a cestování.

Je z parádně lehkého materiálu, který se nekrčí, takže i když jedou muži například na obchodní cestu, tak jej můžou klidně zmuchlat a hodit do kufříku. Triko pak vytáhnou nezmuchlané připravené k nošení. 

No a jako perlička na závěr, nejen, že se triko nekrčí, zabraňuje zápachu z pocení  a nemusí se žehlit, ale ještě k tomu jsou v něm obsaženy vlákna Coolmax, které nositele v létě ochladí!

Pokud si jej chcete prohlédnout na našem eshopu, tak můžete zde: https://www.nanosilver.cz/Funkcni-triko-s-potiskem-kosile .

Za komfortnější letní dny.. Nejen v práci... Ve dvou barvách