Zavolejte nám (Po 12-17, Út-Čt 8-17, Pá 8-16:30)
Cestování Evropou s "mluvícím" trikem - za 10 dní 25 míst

Cestování Evropou s "mluvícím" trikem - za 10 dní 25 míst

Eva Torčíková 29. 07. 2016 Kalendář

Lowcost Race je závod o dostupném  cestování po Evropě, který je pořádán pro každého, kdo chce prožít skvělý zážitek. Závodníci kategorie Racemen mají k dispozici "mluvící" triko nanosilver. Navíc v závodě máme svůj tým ! Fandit budeme týmu Los Žabkodlanos nanosilver!

Lowcost race nanosilver

Do závodu se přihlásily dvojice, které „jsou schopny všeho“. Úkol závodu je prostý: za deset dní projet co nejvíce míst po Evropě z 25 nabídnutých checkpointů. Cestování samo o sobě není nic těžkého, ale účelem závodu je cestovat téměř zadarmo, maximálně za 2 500Kč. 

Do Lowcost Race se mohla přihlásit opravdu každá dvojice, která natočila video a 6. 8. 2016 v 12:00 se postaví na startovní čáru přímo v Praze. Na plánování trasy nebude moc času, protože účastníci závodu se dozvědí místa, kterými musí projít, až 3 dny před samotným startem. V závodu se objeví celkem 25 míst (checkpointy) plus nějaké extra, kde lze nasbírat důležité body. A samozřejmě vyhrává ten tým, který jich stihne za deset dní nasbírat co nejvíce. 

Značka funkčního oblečení nanosilver® přímo zbožňuje podobné aktivity. Ty otestují vynalézavost každého účastníka i jeho oblečení, a proto se musíme účastnit! Jeden z již zaregistrovaných týmů poběží pod naší značkou a bude nás i Vás informovat o průběhu závodu, ale také o spokojenosti s funkčním oblečením nanosilver®. 

Účastníme se mnoha obtížných výzev, ale to nám stále nestačí! Filozofie závodu nás zaujala natolik, že jsme se rozhodli do závodu vložit zcela něco úplně nového. A to v podobě trika, které Mluví! Ukecanost trika spočívá v propojení ikonek na triku s chytrým telefonem. Ikonky budou každý den promlouvat k závodníkům a informovat je o výzvách na daných místech závodu. Piktogramy na triku také pomohou závodníkům dorozumět se na místech, kde znalost cizího jazyka stačit nebude.  10 Raceman týmů si tato chytrá trika vyzkoušela v závodě na vlastní kůži. Navíc v závodě máme svůj tým ! Fandit budeme týmu Los Žabkodlanos nanosilver.

 

Jistě Vás čeká nezapomenutelný zážitek plný adrenalinu a lásky k cestování.