Zavolejte nám (Po 12-17, Út-Čt 8-17, Pá 8-16:30)
Aleš Loprais a nanosilver tým přejí pohodlí na prázdninových cestách

Aleš Loprais a nanosilver tým přejí pohodlí na prázdninových cestách

admin hlavní 19. 06. 2012 Kalendář

Dnes pro vás máme doporučení na cesty od Aleše Lopraise, který nanosilver týmu poskytl rozhovor:

NS tým: Na závod Dakar 2012 jste si odvezli oblečení ponožky nanosilver. Jak jste byl s prádlem spokojen a co jste ocenili nejvíce? V jakých situacích se vám osvědčilo?

AL: S produkty nanosilver jsem byl velice spokojen. Jak je známo, Rallye Dakar se jede ve velmi náročných hygienických podmínkách. Střídají se extrémní teploty s velkou prašností a člověk se neustále potí. Právě v těchto podmínkách fungovalo spodní prádlo a ponožky naprosto skvěle. Já mám vždy takové pořekadlo, že nejlepší věci fungují tak, že o nich v podstatě nevíte a to je důležité, produkty nanosilver mohu jen doporučit. 

NS tým: Je možné hodnotit vliv nanoaditiva Envirox na jízdu v náročných podmínkách?

AL: Upřímně velmi těžko, hodnota výkonu našeho motoru se šplhá těměř k tisícům koní a pro mě bylo velmi těžké odhalit zda k navýšení výkonu a úspoře paliva došlo. Místy s kamionem šplháme až do výše 4000 m.n.m. a motory v těchto pocitově fungují jen na 50%. Je třeba ale dodat, že s motorem jsme žádné problémy neměli. Náš servisní tým, který aditivum také používal byl spokojen.

NS tým: A něco z jiného soudku: Kterou chvíli na závodě máte nejradši?

AL: Příjezd do cíle etapy, kde víte, že jste hodně vepředu, ale nevíte jak moc, tlačíte na pilu až do poslední vteřiny a přejete si ať vydrží stroj, nemáte defekt a ukrajujete z každého úseku tisíciny vteřiny až do finální cílové pásky.

NS tým:  Co dělá z řidiče automobilu jezdce závodu? V čem je mezi nimi rozdíl?

AL: Vytrvalost, koncentrace, předvídavost, zkušenosti a chuť to celé absolvovat neustále dokola a posouvat lidské hranice dál i s mírou riziku, které se to sebou ruku v ruce nese..

NS tým: Blíží se prázdniny...Jak bude vypadat Váš prázdninový program?

AL: Opět se zúčastním závodu Silk Way Rally, který se bude konat v termínu 7.-15. července 2012 na trase mezi Moskvou a Gelendžikem nedaleko olympijského Soči, ale po nehodě na Dakaru nově v rámci profesionálního týmu Eurol Veka MAN! Závod nabídne osm těžkých a dlouhých etap, z nichž ty nejpodstatnější budou umístěny do Kalmycké pouště nedaleko Kaspického moře ve Volgogradské oblasti. Celková délka soutěže bude 3823 kilometrů, na které vyjedu opět v oblečení nanosilver, které doporučuji všem řidičům!

Nezbývá než popřát všem šťastné letní kilometry !!!

Aleš Loprais a nanosilver tým :-)