Zavolejte nám (Po 12-17, Út-Čt 8-17, Pá 8-16:30)
Akce pro řidiče

Akce pro řidiče

admin hlavní 10. 03. 2012 Kalendář

Pro řidiče máme tip na super akci, kde se dozví nejen, jak umí reagovat při smyku, jaká je propustnost jeho skel..., ale také jak ušetřit na PHM, jak použít tekuté stěrače a jak je důležité pohodlné oblečení pro řidiče ...přijďte 21.3.2012 do Ostravy...budeme tam i my :-)

ŘIDIČI POZOR,PRVNÍ JARNÍ DEN NA CESTÁCH!!!  

21.března 2012 od 14 00 hod

na ulici Slovenská a v areálu Centra bezpečné jízdy LIBROS Ostrava

ŘIDIČI POZOR,PRVNÍ JARNÍ DEN NA CESTÁCH!!!  

21.března 2012 od 14 00 hod

na ulici Slovenská a v areálu Centra bezpečné jízdy LIBROS Ostrava

 

Ve spolupráci s dopravní policií Moravskoslezského kraje, statutárním městem Ostrava odborem dopravně správních činností, rádiem ČAS, Českou televizí Ostrava, společností NanoTrade s.r.o.  a dalšími partnery proběhne symbolicky první jarní den, dopravně preventivní kampaň pro řidiče motorových vozidel.

Zájemci z řad řidičů si mohou nechat tento den od 14 hodin na ulici Slovenská v Ostravě - Přívoze v těsném sousedství areálu Centra bezpečné jízdy za asistence dopravní policie Moravskoslezského kraje změřit skutečnou rychlost svého vozidla. 

Následně si v areálu Centra motoristé budou moci nechat ověřit propustnost skel svých vozidel za pomoci speciální technologie  měření krajských dopravních policistů.

Cílem této kampaně je pomoci motoristům užitečnými radami z oblasti měření rychlosti, legislativních novinek , poradny pro odečet trestných bodů řidičům,  ověření kvality pneumatik a  příprava vozidla na jarní období .

Součástí kampaně jsou i atraktivní novinky jako nanotechnologie a úspora pohonných hmot, alternativní druhy paliva například na stlačený plyn CNG , novinky na automobilovém trhu pro jaro 2012 , zabezpečení vozidla proti krádeži a další .

Řidiči si mohou vyzkoušet na kluzných plochách Centra bezpečné jízdy a pod vedením zkušených lektorů vyzkoušet hlavní zásady bezpečné jízdy vozidel za krizových podmínek , metody krizového brzdění , bezpečně se seznámit s následky smyku vozidla překvapivě už ve 30 km rychlosti.

Pro návštěvníky s vozidlem je připravena i řada soutěží jako parkování do omezeného prostoru na čas, měření reakční doby řidiče při náhlé změně směru jízdy, srovnávací testy pneumatik při jízdě na kluzném povrchu , speciální simulátor smyku a mnoho dalšího.

Mezi jarní novinky sdružení OSTRAVA BEZPEČNÁ DOPRAVA !!! pro motoristy bude patřit představení   speciální smykové desky pro motocyklisty , která je připravena jako součast moderní přípravy kurzů bezpečné jízdy pro příznivce jedné stopy a prezentace nové moderní AUTOŠKOLY CENTRA BEZPEČNÉ JÍZDY.

ŘIDIČI POZOR, PRVNÍ JARNÍ DEN NA CESTÁCH!!! , 21. března 2012 od 14 hodin , Slovenská ul. a areál Centra bezpečné jízdy LIBROS Ostrava.