Zavolejte nám (Po 12-17, Út-Čt 8-17, Pá 8-16:30)

ADIDAS 24 HODIN KOLEM OLEŠNÉ - INLINE24

Ladislav Torčík 22. 06. 2013 Kalendář

Vytrvalostní závod na INLINE BRUSLÍCH, který se koná na 4500m dlouhém okruhu kolem přehrady Olešná u Frýdku - Místku, je určen nejen pro aktivní sportovce, ale především pro aktivní veřejnost, která si chce zkusit co dokáže a zažít neopakovatelnou atmosféru těchto vytrvalostních závodů. Díky trati s technicky rozdílnými úseky a časovému limitu závodu se jedná o ojedinělou akci svého druhu v ČR.

Termín konání závodu je 22.6. - 23.6.2013

Koná se na okruhu kolem přehrady Olešná, který je specifický technicky rozdílnými úseky. Najdete tu stoupání s dlouhým sjezdem, rychlostní rovinky, zatáčky všech poloměrů, technický úsek, který prověří Vaše bruslařské umění a v neposlední řadě krásné vyhlídky na panorama Beskyd, které zvlášť při západu a východu slunce vypadají majestátně.

Cílem závodu je dosažení co možná největšího počtu ujetých okruhů (km) ve stanoveném limitu 24 hodin. 

Tým Nanosilversson 10-9 jede v závodě se čtyřčlennou skupinou závodníků, kteří mají ambice důstojně závod absolvovat a umístit se co nejlépe a bez úrazů. Celý tým nanosilver naše borce podporuje technicky, morálně i dodávkami správné výživy a suchého oblečení. Během celého maratonu vám budeme přinášet aktuální informace na našich stránkách.

Tak tohle je start ve 12 hodin v sobotu, 22.6.2013

Zatím co první člen týmu vyrazil už na trať, ostatní se ještě teď radovali na své kilometry. 

Stále ještě pohoda prvních minut. Tentokrát z osobního rekordu na trase 4.500 m

Dojezd do konce svého prvního kola k předávce.

Střídání probíhalo samozřejmě i v noci, kde sil už dost ubývalo a každá chvilka pro odpočinek byla vzácná.

A také už byly nutné pomocné síly pro održení zbytku sil. 

V noci se nejen hůř fotilo, ale mnozí závodníci už mnohdy připomínali duchy. 

A dopoledne, několik hodin před koncem 24 hodinového maratónu bylo sil už hodně málo. 

Technické zázemí týmu a vitamíny zajišťovala Eva Torčíková.

Složení týmu (zleva): Filip Polach, Lukáš Košák, Jan Kubát a Václav Torčík. Uprostřed je Iva Krawiecová, která organizovala harmonogramy jízd a odpočinek členů.

Dokonáno! Náš tým je v cíli 24 hodinového maratónu a ačkoliv byl "sesbírán" nahodile a bez jakékoliv přípravy, skončil na skvělém 50. místě z celkové klasifikace 250 týmů v závodu. Je to dost hustý úspěch. 

Ale naše uznání patří všem, co na této akci představili svou fantastickou výkonnost, protože být na kolečkách 24 hodin je výkon hodný opravdových mistrů!