Zavolejte nám (Po 12-17, Út-Čt 8-17, Pá 8-16:30)

Partneři

NanoTrade

Česká firma, která se již jedno desetiletí zabývá praktickým využitím nanotechnologií. Nanotechnologie v dnešní době významně zasahují do textilního, automobilového, leteckého, potravinařského, chemického, stavebního průmyslu, elektrotechniky a elektroniky, přesného strojírenství, biotechnologií, medicíny nebo ochrany životního prostředí.  Obor nanotechnologie se stal doménou společnosti NanoTrade díky výzkumu nanočástic železa a stříbra a jejich účinků. V současné době se výzkum rozšířil ataké o využití nanozlata. Výstupem z vývoje a výzkumu jsou vlastní produkty společnosti, které se prodávají pod značkou nanosilver.

Moravskoslezský kraj    Olomoucký kraj

Interaktivní Funkční Textilie - IV Moravskoslezského kraje. Řešení projektu probíhalo v letech 2015 - 2016 ve spolupráci s VŠB-TU Ostrava, ILAF RFID

Aditiva s nanomateriály pro snížení emisí a zvýšení účinnosti spalování - IV Moravskoslezského krajeŘešení projektu probíhalo v letech 2014-2015 ve spolupráci s VŠB-TU Ostrava, VEC (Výzkumné energetické centrum).

 

Kovové a nekovové ekvivalenty stávajících nanomateriálů s biocidním účinkem - IV Olomouckého kraje. 

Řešení projektu probíhalo v letech 2014-2015 ve spolupráci s Univerzitou Palackého v Olomouci, LF UPOL.

 


Sphere
   Carte
Řadíme se k partnerům Sphere card a nabízíme Vám slevu 10%.   Řadíme se k partnerům Carte a nabízíme Vám slevu 10%.
 Senior pasy    Edenred
Řadíme se k partnerům Senior Pas a rádi poskytneme seniorům na 55let slevu 10% na oblečení a 20% na ponožky.   Řadíme se k partnerům Edenred a rádi přijmeme Vaše poukázky typu: Multi, e-ticket, Medica a dárkový poukaz.
Nanoasociace    MedTechnik
Jsme členem Asociace nanotechnologického průmyslu, kde se podílíme na rozvoji nanotechnologií u nás i v zahraničí.   Podílíme se společně s Asociaci výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků na rozvoji výrobků pro medicínské a zdravotnické aplikace.
Naše společnost NanoTrade s.r.o. se stala členem Asociace pro elektronickou komerci (APEK)   Česko je nano
Společnost NanoTrade s.r.o. je členem Asociace pro elektronickou komerci (APEK)    Spolupracujeme s asociací nanotechnologického průmyslu ČR na plánování a organizaci nanodnů  vCeské republice i v zahraničí.
logo VOLTY  
Chemagazín
Spolupracujeme s časopisem VOLTY, který sleduje nejnovější trendy ve svém oboru elektrotechniky.   Spolupracujeme s časopisem ChemMagazín, do kterého přispíváme svými objevy a poznatky.
            Ineco  

Vašek Torčík

Spolupracuje s akreditovanou laboratoří Ineco, která se zabývá průmyslovou ekologií.

  Dlouhodobě spolupracujeme s profesionálním fotografem Vaškem Torčíkem, který pro nás fotí veškeré naše kolekce.
 Libros    
Spolupracujeme s obchodem pracovních oděvů Libros.   Spolupracujeme s cestovní kanceláří ATIS a.s.