Zavolejte nám (Po 12-17, Út-Čt 8-17, Pá 8-16:30)

Vánoční fotografická soutěž, kde vyhrají všichni zúčastnění

admin hlavní 19. 12. 2016 Soutěže

 

Podělte se s námi o Vaše Vánoční fotky s produkty nanosilver a získejte 100 Kč na další nákup.

Vánoce - nanosilver

Jak se zúčastnit?

Je to snadné! Pošlete nám fotku, s vánoční tématikou a produkty nanosilver do zpráv na Facebooku nebo jako komentář k FB události. Čím zajímavější či vtipnější, tím lepší!

Od kdy do kdy se hraje?

Soutěž začíná 24. 12. 2016 a bude ukončena 5. 1. 2017. Fotky můžete posílat po celou dobu. Klidně jich pošlete i více, ale vyhrát můžete pouze jeden slevový kupón (tzn. 1 emailová adresa nebo 1 fanoušek na FB může získat 1 slevový kód v hodnotě 100 Kč).

Jaké jsou ceny?

Všichni zúčastnění získají slevový kupón na celou objednávku v hodnotě 100 Kč. Slevový kupón jim po ukončení soutěže bude zaslán na uvedený email u fotografie (kontakt na FB zasílejte do zpráv). Lze ho využít na nákup v e-shopu nanosilver.cz vložením do pole slevový kód v objednávce.

Jaké jsou podmínky?

Jedinou podmínkou je být fanouškem naší stránky na Facebooku a zaslat soutěžní fotku, své jméno a emailovou adresu. Zasláním fotografie dáváte současně bezvýhradný souhlas s případným marketingovým využitím fotografie. Celé znění herního řádu se dozvíte níže.

A navíc

Fotky budou použity na velkou fotografickou soutěž 2017 ve které rozhodnete o vitězi Vy! Více informací se brzy dozvíte ...

Přejeme hodně štěstí a těšíme se na Vaše fotky!

Vánoce - nanosilver

 

Pravidla Vánoční soutěže 2016

  1. Vyhlašovatelem soutěže o slevové kupóny je společnost NanoTrade, Mozartova 178/12, 779 00 Olomouc.
  1. Soutěže se může za níže uvedených podmínek zúčastnit každá fyzická osoba starší 18 let. Tato osoba se stává soutěžícím.
  1. Úkolem soutěžících bude zaslat od 24. prosince 2016 do 5. ledna 2017 fotografii s vánoční tématikou, na které je viditelně a bez rozporu produkt nanosilver. Fotografii lze zaslat na e-mailovou adresu info@nanosilver.cz nebo do zpráv či do komentáře na Facebookovou stránku facobook.com/nanosilvercz.
  1. Fotografie musí být v souladu se zákony České republiky a v souladu s dobrými mravy. Každý soutěžící může poslat kolik fotografií chce, ale bere na vědomí, že získá pouze jeden slevový kupón. Soutěžící berou na vědomí a souhlasí s tím, že zaslaná fotografie může být použita společností NanoTrade s.r.o. k marketingovému využití a v případě výhry bude jejich identita v podobě jména a příjmení zveřejněna na internetových stránkách www.nanosilver.cz a na facebookové stránce nanosilver.cz.
  1. Cena tj. slevový kupón v hodnotě 100 Kč bude soutěžícímu zaslán na emailovou adresu, kterou zanechali pořadateli při zasílání fotografie. Soutěžící, kteří neuvedou emailovou adresu, se nemohou zúčastnit soutěže. Slevový kupon lez uplatnit 1x jen při nákupu na www.nanosilver.cz, který bude mít minimální hodnotu objednávky 200 Kč s platností do 31. 3. 2017. Slevový kupon se nevztahuje na snížení hodnoty poštovného nebo jiného poplatku (např. za bankovní převod, manipulační poplatek apod., který je uveden v souhrnu objednávky).
  1. Nanotrade s.r.o. si vyhrazuje právo vyloučit ze Soutěže soutěžícího, u kterého zjistí nebo bude mít důvodné podezření, že nesplňuje podmínky účasti v Soutěži stanovené tímto herním řádem, a/nebo porušuje či obchází pravidla stanovená tímto herním řádem.
  1. NanoTrade s. r. o. si vyhrazuje právo pravidla Soutěže a tento herní řád dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti Soutěž prodloužit, zkrátit nebo ji ze závažných důvodů zcela odvolat, a to bez jakýchkoli nároků soutěžících vůči NanoTrade s.r.o. V tomto případě nemá možnost již zaslané fotografie použít dle bodu 8.
  1. Poskytnutím fotografie se soutěžící zavazuje, že jste autorem fotografie nebo máte právo soutěžit s touto fotografií. Soutěžící zasláním fotografie dává souhlas s bezúplatným užitím fotografie a ke všem způsobům jejího užití, a to v neomezeném rozsahu.
  1. Tento herní řád bude uveřejněn na internetových stránkách www.nanosilver.cz
  1. Registrací do Soutěže uděluje účastník soutěže pořadateli v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., souhlas se zpracováním osobních údajů, které účastník soutěže poskytl pořadateli soutěže.

tým nanosilver