Zavolejte nám (Po 12-17, Út-Čt 8-17, Pá 8-16:30)

Kariéra

Projektový manažer/ka

Uvnitř technologické firmy vznikl start up ski365. Využíváme stabilní zázemí NanoTrade group k realizaci přelomového způsobu lyžování. Vstupujeme na mezinárodní trh a hned první akce bude jedna z nejdůležitějších. Vyvinuli jsme vlastní technologii trenažéru pro běžecké lyžování, kterou nemá nikdo na světě. Kromě toho máme již ověřenou technologií trenažéru pro sjezdové lyžování a kluzných povrchů pro celoroční běžecké dráhy. Firma NanoTrade s.r.o. je druhá nejstarší česká nanotechnologická firma s 15 letou zkušeností, která se zabývá výzkumem a vývojem v oblasti nanotechnologií.

Do realizačního týmu značky ski365 hledáme samostatného člověka zaměřeného na realizaci prezentace, zejména na veletrzích v následujících letech.

Náplň práce:

Požadavky:

Nabízíme:

Kontakt: Václav Torčík, vtorcik@nanotrade.cz

Grafický designer/ DTP operátor

Do kreativního týmu značky nanosilver hledáme zkušenou posilu na pozici grafik/grafička, která se bude podílet na vizuální podobě a komunikaci značky, přípravě materiálů pro online i offline, na návrzích potisku oblečení a obalů. Vítáme zájem o nové technologie.

Brand nanosilver tvoří funkční oblečení, s hrdostí vyráběné v České republice, které využívá super-vlastnosti stříbra a nanotechnologií a také produkty pro ošetření a zušlechtění povrchů, díky kterým se mění nebo vylepšují jejich povrchové vlastnosti. Mateřská firma NanoTrade s.r.o. je druhá nejstarší česká nanotechnologická firma s 15 letou zkušeností, která se zabývá výzkumem a vývojem v oblasti nanotechnologií.

Požadavky:

Nabízíme:

Místo výkonu práce: Frýdek-Místek, kontakt: Václav Torčík, vtorcik@nanotrade.cz